O nas

Fotograf Zawiercie

TOM-NET to grupa dynamicznych i energicznych osób dla których praca jest pasją. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług byli w 100% usatysfakcjonowani. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku videofilmowania oraz reportaży i sesji fotograficznych. Uwiecznimy każdą ważną uroczystość: ślub i wesele, a także różne imprezy okolicznościowe (komunie święte, chrzty itp.), konferencje itp. Dbamy również o to, aby nasza oferta była konkurencyjna względem innych oferowanych na rynku. Wyspecjalizowany personel służy pomocą oraz fachową poradą w wyborze produktu bądź usług.

Tylko takie podejście pozwala osiągnąć zamierzony cel. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam sprostać każdemu wyzwaniu.

Firmę TOM-NET cechuje terminowość i punktualność, solidne i profesjonalne traktowanie każdego zlecenia, indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i zaangażowanie.

Indywidualna oferta zawsze ustalana jest z Klientem. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży i ich aranżacji podczas montażu.

Dzięki temu mają Państwo wpływ na ostateczny kształt własnych wspomnień. W każdej sytuacji służymy profesjonalną radą.

Kontakt
Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie  „Tom-Net” Fotograf Zawiercie logo
Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie  „Tom-Net” Fotograf Zawiercie Zdjęcia i sesje plenerowe Fotograf z Zawiercia - Zdjęcia i sesje plenerowe
Fotograf Zawiercie Montaż filmów - Plener w skansenie
Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie  „Tom-Net” Fotograf Zawiercie Zdjęcia i sesje plenerowe Fotografia ślubna Zawiercie - Sesje w plenerze

Fotografia ślubna Zawiercie


Nikon D810 Nikon D700

Nikon D810
Nikon D700

Zlecenia wykonujemy tylko i wyłącznie aparatami i obiektywami z segmentu profesjonalnego firmy Nikon D810 i D700. Wszystkie nasze aparaty posiadają pełno klatkową matrycę, odzwierciedla się to w wysokiej jakości i ostrości zdjęć.


Video filmowanie Zawiercie


Panasonic AVCHD 1080-50p

Panasonic AVCHD 1080-50p

Zlecenie wykonujemy kamerami Panasonic AVCHD 1080-50p z zapisem w formacie Full HD, zapewnia to najlepszą jakość obrazu, która jest dostępna w tej chwili na rynku. Szczegóły obrazu są bardzo dobrze widoczne. Gotowe materiały możemy oddać na płytach DVD, Blue-Ray lub pendrive’ach - w zależności od wybranej opcji.